Meble kuchenne na miarę Państwa potrzeb i możliwości.

Kuchnia to miejsce wyjątkowe w każdym domu - przyjemne i pachnące kawą, ciastem lub pysznym posiłkiem. Zaprojektujemy i wykonamy solidne meble kuchenne, by stworzyć Państwu warunki do wygodnego przyrządzania i spożywania rodzinnych posiłków. Stosowane przez nas rozwiązania pozwalają na dopasowanie mebli kuchennych i sprzętów do każdego pomieszczenia. Szuflady z cichym domykiem, nerki, otwieranie dotykowe typu tip-on, karuzele, carga, otwieranie elektryczne, dobór i montaż sprzętów oraz oświetlenia led, itd.

meble_do_kuchni

Mała czy duża kuchnia jest miejscem, w którym spędza się sporo czasu. Warto uprzyjemnić sobie ten czas i zadbać o indywidualny, niepowtarzalny oraz funkcjonalny charakter wnętrza. Niezależnie od stylu wybierzemy wspólnie najlepsze rozwiązania dla Państwa kuchni. Nowoczesny park maszyn i zaawansowane technologie, jakimi dysponujemy sprawiają, że jesteśmy w stanie sprostać nawet największym wymaganiom. Nasi projektanci do każdego klienta podchodzą indywidualnie, a stolarze pracują z dużą dokładnością i starannością.
meble_do_kuchni
       

Zaprojektujemy, wykonamy i zmontujemy dla Państwa kuchnię na lata.

Zakład Stolarski GAJDA
75-131 Koszalin
ul. Żwirki i Wigury 3b


tel. 94 340 30 76
+ 48 570 615 450
gajda@gajda.com.pl


Godziny otwarcia:
pon - pt:   8:00 - 16:00

W innych terminach po uzgodnieniu telefonicznym.
 
meble na wymiar

aktualności

o nas

historia
projektowanie
dla wzornictwa


oferta
recepcje
lady barowe
meble hotelowe
wyposażenie wnętrz
meble kuchenne
meble sklepowe
meble biurowe
meble do domu

klienci

realizacje

kontakt
    
Wszelkie prawa autorskie do fotografii oraz zawartości tej strony internetowej są własnością autora. Podstawa prawna: Dz.U. nr 24 z dn. 24.02.1994 - Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych, z późniejszymi zmianami. Kopiowanie zdjęć, tekstów oraz ich fragmentów bez zgody autorów jest zabronione i będzie ścigane!
© Zakład Stolarski GAJDA - www.gajda.com.plZakład Stolarski GAJDA - All Rights Reserved