Nasza historia rozpoczęła się w 1990 roku, gdy nasz pierwszy klient wyszedł od nas zadowolony z jakości boazerii angielskiej zamontowanej w jego domu.

Kiedy zawarł związek małżeński zlecił nam projekt i wykonanie niepowtarzalnych mebli do sypialni. Po rozmowie o oczekiwaniach dotyczących materiałów, stylu i kolorów stworzyliśmy dla młodej pary komfortowe drewniane meble.
Gdy nasz klient został ojcem, powrócł do nas z prośbą o pomoc w zapewnieniu bezpieczeństwa jego dziecku. Stworzyliśmy wówczas dla niego drewnianą balustradę i bramki ochronne do schodów.
Po kilku latach nasz klient wybudował nowy dom i zwrócił się do nas, by zaprojektować i wykonać dla niego funkcjonalne meble do kuchni, garderoby, biura oraz pokoju dziecięcego.
Meble do sypialni sprzed kilku lat wyglądały jak nowe, więc tym razem zamówił u nas jeszcze ogromny dębowy stół do jadalni, by jego powiększająca się rodzina mogła cieszyć się wspólnymi posiłkami.
Kilka lat później nasz klient poprosił nas o spotkanie podczas którego okazało się, że postanowił otworzyć restaurację. Po serii gratulacji rozmawialiśmy już o tym, jak jego restauracja powinna wyglądać. Wykonaliśmy pomiary, projekty, wizualizacje oraz kompleksowe wyposażenie wnętrza.
Restauracja, którą wspólnie stworzyliśmy ma niepowtarzalne wnętrze, a dzięki urozmaiconemu menu cieszy się dużą popularnością.

Zostań naszym klientem - zadbamy abyś chciał do nas powracać...


Zakład Stolarski GAJDA
75-131 Koszalin
ul. Żwirki i Wigury 3b


tel. 94 340 30 76
+ 48 570 615 450
gajda@gajda.com.pl


Godziny otwarcia:
pon - pt:   8:00 - 16:00

W innych terminach po uzgodnieniu telefonicznym.
 
meble na wymiar

aktualności

o nas

historia
projektowanie
dla wzornictwa


oferta
recepcje
lady barowe
meble hotelowe
wyposażenie wnętrz
meble kuchenne
meble sklepowe
meble biurowe
meble do domu

klienci

realizacje

kontakt
    
Wszelkie prawa autorskie do fotografii oraz zawartości tej strony internetowej są własnością autora. Podstawa prawna: Dz.U. nr 24 z dn. 24.02.1994 - Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych, z późniejszymi zmianami. Kopiowanie zdjęć, tekstów oraz ich fragmentów bez zgody autorów jest zabronione i będzie ścigane!
© Zakład Stolarski GAJDA - www.gajda.com.plZakład Stolarski GAJDA - All Rights Reserved