Projektowanie mebli rozpoczynamy od rozmowy i czystej kartki papieru...

Tym, co nas wyróżnia na rynku to indywidualne podejście do Klienta. Projektujemy i tworzymy meble dopasowane do Państwa potrzeb. Różnorodność materiałów pozwala nam na produkcję indywidualnych mebli wysokiej jakości. Realizujemy również pomysły na nietypowe meble, schody i zabudowy.

UWAGA! PRZY REALIZACJI - POJEKT GRATIS!
Współpracę z Państwem zaczynamy od rozmowy i czystej kartki papieru. Słuchamy Państwa pomysłów, analizujemy potrzeby i wybierając optymalne rozwiązania przygotowujemy projekt, według którego tworzymy indywidualnie dopasowane meble.Do realizacji przyjmujemy również projekty przygotowane przez projektantów zewnętrznych.


Oferujemy kompleksową obsługę zlecenia od projektu po montaż w miejscu docelowym. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz park maszynowy dają nam niemal nieograniczone możliwości produkcyjne.


Zakład Stolarski GAJDA
75-131 Koszalin
ul. Żwirki i Wigury 3b


tel. 94 340 30 76
+ 48 570 615 450
gajda@gajda.com.pl


Godziny otwarcia:
pon - pt:   8:00 - 16:00

W innych terminach po uzgodnieniu telefonicznym.
 
meble na wymiar

aktualności

o nas

historia
projektowanie
dla wzornictwa


oferta
recepcje
lady barowe
meble hotelowe
wyposażenie wnętrz
meble kuchenne
meble sklepowe
meble biurowe
meble do domu

klienci

realizacje

kontakt
    
Wszelkie prawa autorskie do fotografii oraz zawartości tej strony internetowej są własnością autora. Podstawa prawna: Dz.U. nr 24 z dn. 24.02.1994 - Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych, z późniejszymi zmianami. Kopiowanie zdjęć, tekstów oraz ich fragmentów bez zgody autorów jest zabronione i będzie ścigane!
© Zakład Stolarski GAJDA - www.gajda.com.plZakład Stolarski GAJDA - All Rights Reserved