Recepcja - wizytówka Państwa hotelu lub firmy.

Niewątpliwie jest to najważaniejsze miejsce hotelu, pensjonatu, ośrodka, dużego biura, zakładu fryzjerskiego, spa lub kliniki. Dlatego tak ważny jest jej estetyczny wygląd oraz aranżacja oddająca charakter całego obiektu. Najczęściej recepcję stanowi lada recepcyjna i regały na dokumenty oraz klucze. Jednak coraz powszechniej recepcję łączy się z lobby i korytarzami prowadzącymi do dalszych części obiektu. Proponując Państwu współpracę oferujemy projekt i realizację wyposażenia recepcji oraz otaczającej ją przestrzeni.


lady_recepcyjne

Stworzymy specjalnie dla Państwa niepowtarzalne i unikalne wnętrze, które będzie miejscem przyjemnym i funkcjonalnym zarówno dla obsługi jak i klientów. Zgodnie z potrzebami zbudujemy dla Państwa recepcję, lobby, bar, zaplecze gospodarcze dla pracowników, zabudowy ścian i drzwi po najdrobniejsze elementy wykończeniowe. Skorzystajcie Państwo z naszego wieloletniego doświadczenia, a przekonacie się, że znamy się na naszej pracy. Już wielu właścicieli hoteli, pensjonatów i biur skorzystało z naszej pomocy. Dołączcie do nich i cieszcie się funkcjonalnym i estetycznym wystrojem waszego obiektu.
lady_recepcyjne
       

Zapraszamy do współpracy - realizujemy również powierzone projekty.

Zakład Stolarski GAJDA
75-131 Koszalin
ul. Żwirki i Wigury 3b


tel. 94 340 30 76
+ 48 570 615 450
gajda@gajda.com.pl


Godziny otwarcia:
pon - pt:   8:00 - 16:00

W innych terminach po uzgodnieniu telefonicznym.
 
meble na wymiar

aktualności

o nas

historia
projektowanie
dla wzornictwa


oferta
recepcje
lady barowe
meble hotelowe
wyposażenie wnętrz
meble kuchenne
meble sklepowe
meble biurowe
meble do domu

klienci

realizacje

kontakt
    
Wszelkie prawa autorskie do fotografii oraz zawartości tej strony internetowej są własnością autora. Podstawa prawna: Dz.U. nr 24 z dn. 24.02.1994 - Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych, z późniejszymi zmianami. Kopiowanie zdjęć, tekstów oraz ich fragmentów bez zgody autorów jest zabronione i będzie ścigane!
© Zakład Stolarski GAJDA - www.gajda.com.plZakład Stolarski GAJDA - All Rights Reserved