Nasza historia rozpoczęła się w 1990 roku, gdy nasz pierwszy klient wyszedł od nas zadowolony z jakości boazerii angielskiej zamontowanej w jego domu.

Kiedy zawarł związek małżeński zlecił nam projekt i wykonanie niepowtarzalnych mebli do sypialni. Po rozmowie o oczekiwaniach dotyczących materiałów, stylu i kolorów stworzyliśmy dla młodej pary komfortowe drewniane meble.
Gdy nasz klient został ojcem, powrócł do nas z prośbą o pomoc w zapewnieniu bezpieczeństwa jego dziecku. Stworzyliśmy wówczas dla niego drewnianą balustradę i bramki ochronne do schodów.
Po kilku latach nasz klient wybudował nowy dom i zwrócił się do nas, by zaprojektować i wykonać dla niego funkcjonalne meble do kuchni, garderoby, biura oraz pokoju dziecięcego.
Meble do sypialni sprzed kilku lat wyglądały jak nowe, więc tym razem zamówił u nas jeszcze ogromny dębowy stół do jadalni, by jego powiększająca się rodzina mogła cieszyć się wspólnymi posiłkami.
Kilka lat później nasz klient poprosił nas o spotkanie podczas którego okazało się, że postanowił otworzyć restaurację. Po serii gratulacji rozmawialiśmy już o tym, jak jego restauracja powinna wyglądać. Wykonaliśmy pomiary, projekty, wizualizacje oraz kompleksowe wyposażenie wnętrza.
Restauracja, którą wspólnie stworzyliśmy ma niepowtarzalne wnętrze, a dzięki urozmaiconemu menu cieszy się dużą popularnością.

Zostań naszym klientem – zadbamy abyś chciał do nas powracać…

Menu