POTRZEBUJESZ KUCHNI?

Jeśli chcesz byśmy wykonali dla Ciebie kuchnię, skontaktuj się z nami dzwoniąc na numer 570 615 450, lub wyślij e-mail na adres gajda@gajda.com.pl.

REALIZUJEMY OD POCZĄTKU DO KOŃCA

Realizujemy zlecenie od projektu do montażu:

NIE MASZ POMYSŁU? – w takim przypadku nasze projektantki stworzą dla Państwa projekt, który uwzględni wszystkie potrzeby i wymagania. Jeżeli nie mają Państwo swojej wizji, to my pomożemy wybrać to co jest najbardziej odpowiednie i stworzymy wymarzoną kuchnię.

MASZ POMYSŁ? – jeżeli mają Państwo wizję na swoją kuchnię, to z chęcią dodamy do niej nasze 30-letnie doświadczenie i zrealizujemy ją z największą starannością.

Dodatkowo, wyposażamy kuchnie w sprzęt AGD. A po montażu zostawiamy po sobie porządek 🙂

 

JAK WYGLĄDA PROCES?

Pierwszym krokiem do posiadania wymarzonej kuchni jest kontakt z nami 🙂 Zachęcamy Państwa do wysłania wiadomości e-mail (w treści najlepiej krotko opisując czego Państwo potrzebują), lub do kontaktu telefonicznego.

SŁUCHAMY I DORADZAMY – najważniejsze dla nas jest Państwa zadowolenie. Z uwagą słuchamy Państwa potrzeb i doradzamy korzystając z naszego doświadczenia.

PROJEKTUJEMY – nasze projektantki tworzą projekt uwzględniając Państwa potrzeby i oczekiwania. Zapraszamy później Państwa do naszego biura na jego prezentację oraz dokładne omówienie.

WYCENIAMY – kalkulację zawsze robimy bardzo skrupulatnie, dzięki czemu wiedzą Państwo dokładnie co ile kosztuje.

REALIZUJEMY – nasi doświadczeni stolarze wykonują meble z najwyższą starannością

MONTUJEMY – umawiamy się na termin i w tym czasie tworzymy w Państwa domu wymarzoną przestrzeń do gotowania i spędzania czasu.

 

kuchnie koszalin
Menu